Extrabet İlk Üyelik Bonusu

Extrabet yeni giriş adresi açılması ve kullanıcılar ile paylaşılma süresinin en kısa olduğu site olan Extrabet bu durumu microgaming alt yapı yazılım şirketine borçludur. Bu durum sitenin güvenilir olmadığını düşündürse de aslında bu durum bahis sektörünün ortak problemidir. Ayrıca site içinde sadece kullanıcılar ile iletişim kurabilmek için bulunan farklı seçenekler bu ve bunun gibi problemleri oluşmadan veya oluştuktan kısa süre sonra çözüme kavuşturmaktadır.

Extrabet İlk Üyelik Bonusu

Extrabet Üyelik İşlemleri

Mobil uygulama ve web adresi üzerinden üyelik yapılan ihtimali bulunan Extrabet yeni giriş adresi öğrenilip daha sonra üyelik işlemlerinin yapılması kullanıcılarının hesap güvenlikleri için çok önemlidir. Extra bet yeni giriş adresi ise Extra bet facebook sosyal medya hesabından ve sitenin web adresinde bulunan canlı destek hattından öğrenebilirler. Bulunan adres üzerinden üye ol butonuna tıklanıp kişisel bilgiler girildikten sonra kullanıcıya gelen aktivasyon kodu siteye girilerek işlem tamamlanır. Ayrıca sitte tarafından istenilen belgelerinde eksiksiz yollanmasını isteyen Extrabet yeni giriş adresi açtığı durumlarda kullanıcılarına bu bilgiler aracılığı ile ulaşmaktadır.

Extrabet İlk Üyelik Bonusu

Sitede fazla sayıda bulunan bonuslardan en dikkat çekici olan bonus türü olan ilk üyelik bonusu, kullanıcıların kazanç elde etmede en fazla kullandıkları bonustur. İlk üyelik işlemlerinin site tarafından onaylandığı an kullanıcı hesabına tanımlanan bu 100 TL bonusu site bazı çevrim şartlarını yerine getirdikleri zaman kullanım hakkını vermektedir.

Extra bet Ödeme Yöntemleri

Extra bet kredi kartı gibi klasik ödeme yöntemlerinden güvenlik açığı nedeni ile vazgeçmiş bu yöntemlerin yerine paypal ve paykasa gibi digital kartlar ve jeton ve webmoney gibi cüzdan hesapları ile ödeme kabul etmeye başlamıştır. Hiçbir şekilde dışarı bilgi sızdırmayan bu ödeme yöntemleri kullanıcıların güven içine yatırım ve çekim işlemleri yapmalarını saplamaktadır. Ayrıca site bu ödeme yöntemlerine de bonuslar vererek kullanıcıların yatırım yapmalarını daha kazançlı hale getirmektedir.

Yorum yapın